Поребрик садовий

Поребрик садовийПоребрик садовий є дуже важливим елементом садової клумби. Він відмінно служить огорожею для посаджених квітів, захищає клумбу від вимивання грунту, підтримує загальний охайний естетичний вигляд. У порівнянні із стандартними тротуарними або дорожніми бордюрами, садовий бордюр набагато вужчий і має товщину близько 50 мм.

Вам потрібно вибрати поребрик садовий? Ваша клумба виглядає не дуже привабливо і охайно зараз? Тоді Вам потрібно встановити бордюр. Ваші квіти і дерева повинні бути в цілковитій безпеці, а грунт під час зливи або танення снігу не повинен розмиватися по асфальту.

Часто ми можемо бачити пошкоджений поребрик садовий, коли через нього може витікати вода після поливу, або розсипатися земля на тротуар. Це виглядає дуже неохайно, а бордюр підлягає заміні. При якісній установці, в основному, бордюр не зможе пошкодитися згодом.

Дозвольте нам встановити поребрик садовий у Вас на ділянці або у дворі. Без бордюру ніяка клумба не буде виглядати красиво. Бордюр створює ефект доглянутості саду і клумби, його можна побілити для краси і контрасту. Ви хочете зайнятися облагороджуванням Вашого дворика? Вам потрібна плитка або бордюр?
Замовте у нас поребрик садовий, здійснивши заявку через сайт або по телефону. Якщо Ви не можете зорієнтуватися по розмірам і вартості бордюру, перегорніть прайс-таблицю у вкладці «Бордюр, поребрик». Там представлений наш асортимент, габарити і вартість.

Ми впевнені, що поребрик садовий, який був виготовлений в нашій майстерні, неодмінно порадує Ваше око і гаманець.