Навіс для авто на дачі ціни

Навіс для авто на дачі (ціни) - це відмінна альтернатива гаража для власника автомобіля, який довгий час, взимку або влітку, проживає на дачі і бажає залишити своє авто в безпечному місці. Сьогодні ми пропонуємо нашим покупцям три варіанти матеріалів, які ми успішно використовуємо для спорудження навісів на Ваш дачний двір.

Навіс для авто на дачі (ціни) з прозорого, кольорового полікарбонату буде виглядати шикарно і добротно, він відмінно захистить Вашу машину від вигорання фарби, від різної негоди. Хоч даний матеріал і прозорий, однак, він не нагрівається і крізь нього спекотні промені сонця влітку і сильний дощ або град взимку, не зможуть проникнути і пошкодити авто.

Наше підприємство пропонує виготовлення навісу для авто на дачі (ціни) з усім відомого профнастилу, який відрізняється дешевизною і міцністю. Ми звикли бачити ворота з даного матеріалу, але чому б не змайструвати з нього добротний навіс? Даний варіант навісу воліють обрати ті автомобілісти, які бажають по максимуму заощадити, і в той же час, забезпечити своєму авто затишний і надійний дах.

Ще один метеріал, який пропонується для виготовлення навісу для авто на дачі (ціни) - це маловідомий ондекс, гнучкий і напівпрозорий матеріал, який нічим не поступається по міцності полікарбонату. Його використовують для виробництва не тільки навісів, але і козирків, перегородок, альтанок та інших схожих конструкцій.

З цих матеріалів Ви зможете спорудити будь-яку потрібну Вам конструкцію на дачній ділянці, і не прогадаєте. Навіс для авто на дачі (ціни) Ви точно зможете замовити у нас, вказавши попередньо матеріал, якому Ви віддаєте перевагу.

Ми з радістю виготовимо міцний навіс для авто на дачі (ціни) з того матеріалу, який, на Вашу думку, буде найбільш вдало виглядати на Вашій дачі.